Usługi

Jesteśmy firmą, która dąży do rozwoju biznesowego, a co za tym idzie także do kompleksowej i profesjonalnej obsługi firm m.in. w zakresie stolarki otworowej, wykonywaniu czy też montażu ogrodzeń. Od początku naszej działalności, czyli od 2010 roku, stawiamy na kompetencję i wykwalifikowanie, dlatego też w naszym zespole znajdują się sami profesjonaliści. W naszej ofercie dostępne są produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów. To natomiast oznacza długotrwałość i wytrzymałość każdego, proponowanego przez nas komponentu. Zlecone zadania wykonujemy skrupulatnie i sprawnie, zgodnie z wcześniej założonym, dokładnie przemyślanym planem działania. Wyróżnia nas terminowość, która w tej branży jest szczególnie istotna. W ofercie usług dla przemysłu proponujemy:

  • montaż stolarki otworowej
  • montaż bram segmentowych
  • montaż bram przemysłowych
  • wykonanie i montaż ogrodzeń przemysłowych
  • montaż automatyki

Producenci

Wiśniowski

Najwyższa jakość? Niezawodne działanie? Jeśli poszukujesz złotego środka, postaw na produkty firmy Wiśniowski. W swojej ofercie dla przemysłu gości m.in. bramy roletowe, segmentowe oraz przesuwno-podwieszane. Dostępne są również ogrodzenia przemysłowe, w tym bramy skrzydłowe, przesuwne i składane.

Gros

Proponowane bramy przemysłowe Gros to bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość. Modele te można otwierać ręcznie lub automatycznie - pionowo do góry, dzięki czemu powierzchnia w budynku oraz przed nim pozostanie wolna. W ofercie znajdują się również bramy przemysłowe dwuskrzydłowe, które sprawdzają się w miejscach, gdzie nie można zainstalować bramy segmentowej lub rolowanej.

BEZPŁATNY SERWIS POGWARANCYJNY

Pragniemy wyróżniać się na tle pozostałych firm, dlatego też w naszej ofercie dostępny jest jednorazowy bezpłatny serwis pogwarancyjny. Serwis ten obejmuje naprawę usterki w bramach segmentowych lub bezpłatną regulację okien (serwis obejmuje jedną opcję do wyboru). Bezpłatna usługa pogwarancyjna świadczona jest w ciągu 48 miesięcy od dnia wystawienia opinii na Facebook oraz w Google. Opinia nie może być wystawiona później niż 14 dni od daty wykonania usługi.