Jesteśmy małą lecz prężnie rozwijającą się firmą rodzinną. Na rynku istniejemy od 2010 r. lecz mamy zaszczyt cieszyć się dużym zaufaniem Klientów. Naszym celem jest przede wszystkim sprostanie potrzebom klienta oraz dostarczanie produktów i usług na najwyższym poziomie jakości. W ofercie firmy znaleźć można okna, drzwi drewniane, ogrodzenia, rolety, bramy, podmurówki itd.

 

 LUBIMY NASZĄ PRACĘ

Naszym głównym celem jest świadczenie usług w zakresie stolarki otworowej, jak również wykonywanie i montaż ogrodzeń. Od początku działalności dbamy o kompetentny i wykwalifikowany personel.

 

 NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Oferujemy swoim Klientom wyroby wysokiej jakości poparte wieloma certyfikatami. Współpracujemy z takimi firmami jak: OKNOPLAST, JONIEC, WIŚNIOWSKI. Naszym Klientom oferujemy najwyższej klasy napędy oraz siłowniki do bram posesyjnych i garażowych renomowanej firmy BENINCA.

 

 JESTEŚMY DLA CIEBIE

Bezpośredni kontakt z technologami wiodących firm pozwala nam na realizację nietypowych zleceń, co jest dużym atutem naszej firmy na rynku. Indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb klienta pozwala nam sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

13422453_1030904180339900_3903763751931690133_o

Zapraszamy do naszego ogrodu pokazowego na Poświętnem