ID-7000-1

Model ID 7000 to wersja rozwojowa linii ID. Został zaprojektowany z myślą o wyjątkowych wartościach izolacji termiczno-akustycznej. Znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych. Wyróżnia go kwadratowa i zdecydowana linia. Większa ościeżnica o grubości 85 mm daje możliwość zamontowania nawet poczwórnego szkła w celu zapewnienia wysokiej wydajności energetycznej, która przełoży się na zdumiewająco niskie rachunki. Koszty wietrzenia i chłodzenia znacząco się zmniejszą. Linia ID 7000 podnosi komfort życia i nadaje się doskonale do każdego typu mieszkania i domu od typów klasycznych do najnowocześniejszego designu dzięki bogatej gamie kolorystycznej i okleinie imitującej drewno.

  • Dwa otwory mikrowentylacyjne zapewniają optymalny obieg powietrza, który zapobiega pojawianiu się nieprzyjemnej pleśni w domu.
  • Pakiety szybowe o niskiej emisji wypełnione gazem argon zapewniają doskonałą izolację termiczno-akustyczną.

CZYSTE POWIETRZE

System mikrowentylacji gwarantuje poprawny obieg powietrza, co podnosi czystość powietrza w pomieszczeniu i zapobiega powstawaniu pleśni.

HERMETYCZNE ZAMKNIĘCIE

Nowoczesne uszczelki o długiej trwałości gwarantują, że okna WnD zachowają szczelność przez długi czas.

IZOLACJA TERMICZNA I AKUSTYCZNA

System ramy i ościeżnicy z 6 komorami o grubości 85 mm zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną (aż do 0,8 W/m2K w przypadku poczwórnego szkła).