ID-4000-WnD

System ID 4000 WND odznacza się wysoką estetyką i nowoczesną technologią. Elegancja i delikatność kształtów objawia się w ciekawej grze wielkości i szczególnej formie ościeżnicy. System ID 4000 WND wyróżnia się uniwersalną linią pasującą do różnych typów mieszkań i domów, począwszy od tych najnowszych w dużych miastach, do tych bardziej klasycznych. Wyposażony został w zmniejszoną ramę, dzięki czemu powierzchnia szyby jest większa. W ten sposób pomieszczenia są lepiej doświetlone przy zachowaniu wysokiego poziomu izolacji. To okno zapewnia optymalne wartości termiczne, co lokuje je w klasie A.

  • Zakrzywienie zewnętrznej części profilu stanowi cechę wyróżniającą tego okna i nadaje ościeżnicy zupełne wyjątkowy kształt.
  • 15-stopniowe nachylenie ramy i ościeżnicy umożliwia optymalny odpływ wody w przypadku ulewnego deszczu.
  • Dostępne z listwą przyszybową kwadratową lub zaokrągloną

CZYSTE POWIETRZE

System mikrowentylacji gwarantuje poprawny obieg powietrza, co podnosi czystość powietrza w pomieszczeniu i zapobiega powstawaniu pleśni.

OCHRONA ANTYWŁAMANIOWA

Przesunięcie osi okucia o 13 mm od krawędzi ramy umożliwia wykorzystanie większych kołków, które zwiększają poziom bezpieczeństwa dzięki większej odporności na włamania.

IZOLACJA TERMICZNA I AKUSTYCZNA

System ramy i ościeżnicy z 6 komorami o grubości 85 mm zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną (aż do 0,8 W/m2K w przypadku poczwórnego szkła).