brama_dwuskrzydlowa_z_furtka_10lat_CE_01

BRAMY DWUSKRZYDŁOWE RĘCZNE I Z NAPĘDEM

brama_skrzydlowa_automatyczna brama_skrzydlowa_reczna

Cechy charakterystyczne:

  • brama dwuskrzydłowa o solidnej konstrukcji montowana do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych

  • skrzydła poruszają się na zawiasach znajdujących się w osi bramy

  • w zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe lub pręty

  • symetryczny podział skrzydeł; skrzydło bierne posiada rygiel

  • brama ręczna wyposażona jest w zamek oraz rygiel blokujący bierne skrzydło do podłoża

  • w bramie z napędem nie posiada zamka i rygla, funkcję blokującą pełni napęd

FURTKI

furtka_posesyjna_WISNIOWSKI_07

Cechy charakterystyczne:

  • furtki o solidnej konstrukcji montowana do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych

  • skrzydło porusza się na zawiasach znajdujących się w osi bramy.

  • w zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe profilowane lub pręty

KOLORYSTYKA

Kolekcja LUX

Kolekcja PREMIUM

Kolekcja VARIO

Kolekcja VARIO

Kolekcja MODERN

Kolekcja STYLE

Kolekcja CLASSIC

DLACZEGO ZNAK CE NA BRAMIE GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO?

ogrodzenia_i_bramy_bezpieczenstwo_znak_ce

Znak CE oznacza bramę, która spełnia wymagania normy europejskiej EN 13241-1. Norma ta stawia wszystkim producentom bram wysokie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia. Rozwiązania stosowane w bramach WIŚNIOWSKI: wyłącznik przeciążeniowy, listwa zderzakowa, lampa sygnalizacyjna, fotokomórki, listwy bezpieczeństwa gwarantują bezpieczną pracę bramy.

Galeria

TRWAŁOŚĆ NA LATA

10-lat
Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

EFEKTYWNA OCHRONA

efektywna-ochronaCynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

SYSTEM DUPLEX – PODWÓJNA OCHRONA

duplexPołączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH

sprawdzone-w-kazdych-warunkachProces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.