IMG_6053_Kopiowanie_Kopiowanie

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być:
- trwałe
- estetyczne
- funkcjonalne

Oferujemy Państwu Drzwi Stalowe, Drzwi PVC lub Drzwi PVC z wypełnieniem drzwiowym. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

 

Do wytwarzania drzwi stosują najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu statyki, termiki i szeroko pojętej estetyki. Są świadomi, że zakup drzwi to inwestycja na wiele lat, dlatego dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania Klientów, którzy im zaufali.
Idąc z duchem czasu, oferują doposażenie drzwi w technologiczne gadżety, które usprawniają, automatyzują proces ryglowania, dostępu oraz umożliwiają zdalne sterowania. 

Linia PRESTIGE

Topowa konstrukcja w segmencie Drzwi Zewnętrznych WIKĘD. Doskonałe parametry izolacyjne i akustyczne. Grubość skrzydła: 86mm Dodatkowa uszczelka automatycznie opadająca na próg po domknięciu + dwie zamontowane bezpośrednio na ościeżnicy mówią same za siebie. Istnieje możliwość doposażenia drzwi w system automatycznego sterowania: biometryczny, zbliżeniowy lub kodowy. To produkt z najwyższej półki.
Zobacz

Linia OPTIMUM + TERMO

W wersji z ościeżnicą TERMO to młodszy brat lini PRESTIGE. Delikatnie odchudzona konstrukcja o parametrach zbliżonych do PRESTIGE, z zastosowaniem nowoczesnych materiałów zapewnia bardzo dobre właściwości termiczne. Grubość skrzydła: 76mm Solidna, aluminiowa ościeżnica
Zobacz

Linia OPTIMUM

Jak wskazuje nazwa to kompromis pomiędzy jakością, trwałością i ceną. Pomimo braku ciepłej ościeżnicy TERMO, dla drzwi nieprzeszklonych podstawowa wersja OPTIMUM posiada współczynnik przenikania ciepła na poziomie Ud=1,0!!! To rezultat, który realnie przełoży sie na rachunki za ogrzewanie. Grubość skrzydła: 76mm
Zobacz

Linia PREMIUM + TERMO

Z ościeżnicą TERMO, jaką oferujemy dziś to efekt wielu lat doświadczeń i bezpośrednia inspiracja dla młodszych rynkowo serii PRESTIGE i OPTIMUM z TERMO. Wielokrotne udoskonalenia przełożyły się na zasłużoną opinię solidnych, trwałych drzwi dla domu. Grubość skrzydła: 54mm
Zobacz

Linia PREMIUM

To absolutny lider w kwestii popularności. Stal, poliuretan, drewniana rama i bardzo korzystna cena - to wszystko skłania naszych Klientów do wyboru właśnie tej serii.
Zobacz

Linia NORMAL

Jako jedyna w tym zestawieniu przeznaczona jest jako drzwi wejściowe - wewnątrzklatkowe. Drzwi do złudzenia przypominają starszego brata PREMIUM, jednak z braku czynników zewnętrznych, drzwi te są lżejsze i pozbawione przeszklenia i do tego znacznie tańsze! Grubość skrzydła: 54mm
Zobacz

specyfikacja

Przykładowe wzory

 

                                                                

 

Drzwi WIKĘD można zamówić w jednym z 11 podstawowych kolorów oklein do wyboru, dostępnych W CENIE katalogowej:
 
 
KOLORY PODSTAWOWE
           
Kolor ANTRACYT SZAFIR dostępny dla serii Prestige i Optimum z Termo.
Akcesoria do drzwi
 
 
Cechą charakterystyczną Drzwi Zewnętrznych WIKĘD jest możliwość maksymalnej personalizacji zamawianej stolarki. Do każdej serii oraz wzoru drzwi dostępna jest długa lista dodatków, które mają wpływ na atrakcyjny wygląd i funkcjonalność drzwi. Istnieje możliwość zamontowania do naszych drzwi systemów automatycznego otwierania, samozamykaczy, wizjerów i dużo, dużo więcej.

Przyjżyj się niektórym z nich i znajdź akcesoria dla siebie!

KLAMKI
        
POCHWYTY
     
AUTO OTWIERANIE