Smart42-reduced_back

Szukasz bramy garażowej, która nie potrzebuje wiele przestrzeni? Bramy segmentowe górne są dokładnie tym czego potrzebujesz. W porównaniu z bramami uchylnymi, bramy segmentowe podnoszę się pionowo w górę. Mechanizm jest zbliżony do bramy rolowanej, jednakże w tym systemie skrzydło bramy składa się z kilku paneli (sekcji) połączonych ze sobą zawiasami. Umieszczone są poziono, jeden nad drugim i po otwarciu bramy wykładają się w garażu pod sufitem.

Smart42-reduced_back (1)

Smart+ 40

Normstahl Smart+ 40 charakteryzuje się podstawowym wyposażeniem, które sprawia, że te bramy sekcyjne wypadają doskonale pod względem wyglądu, funkcji oraz stosunku jakości do ceny. Dwa atrakcyjne modele, 5 modnych oklein, a każda z nich z gładką powierzchnią. Łożyskowane rolki jezdne dbają o długotrwałą i łagodną pracę bramy.

Smart42-reduced_back (2)

Smart 42

Normstahl Smart 42 oferuje wyposażenie podstawowe, które sprawia, że te bramy sekcyjne wypadają doskonale pod względem wyglądu, funkcji oraz stosunku jakości do ceny. Brama składa się z paneli o grubości 42 mm i porusza się za pomocą systemu naciągowego wbudowanego w ościeżnicę.

Smart42-reduced_back (1)

Smart+ 42

Normstahl Smart+ 42 oferuje wyposażenie podstawowe, które sprawia, że te bramy sekcyjne wypadają doskonale pod względem wyglądu, funkcji oraz stosunku jakości do ceny. Brama składa się z paneli o grubości 42 mm i porusza się za pomocą systemu naciągowego wbudowanego w ościeżnicę.

Smart42-reduced_back (2) Sup_innen

Superior 42

Normstahl Superior 42 urzeka dodatkowymi właściwościami zapewniającymi bezpieczeństwo i stabilność. Ta linia produktów obejmuje duży wybór modeli i kolorów standardowych. Rozszerzony zakres funkcji obejmuje między innymi drzwi przejściowe.

Sup_innen

Superior+ 42

Normstahl Superior+ 42 to szczyt doskonałości w naszej ofercie. Właściwe rozwiązanie dla perfekcjonistów. Konstrukcja jest identyczna jak w przypadku modelu Normstahl Superior 42, jednak ta linia wyróżnia się gładką, błyszczącą powierzchnią, jeszcze większym spektrum modeli i kolorów oraz opcjonalnymi oknami stylizowanymi i ekskluzywnymi.

+ wygoda

rolki jezdne na łożyskach kulkowych, zapewniające cichą pracę bramy
system sprężyn naciągowych wbudowany w ościeżnicę do 3000 x 2250 mm.
(większe bramy ze sprężynami skrętnymi)

+ różnorodność

5 kolorów w standardzie
2 wersje modeli
gładka powierzchnia
39 standardowych rozmiarów

+ bezpieczeństwo

większe bezpieczeństwo to dla nas norma: ochrona przed przytrzaśnięciem palców, zabezpieczenie przed rozsunięciem, zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyny, wykrywanie przeszkód w wersji automatycznej
sprawdzone pod kątem zgodności

+ serwis

2-letnia gwarancja
sieć certyfikowanych salonów serwisowych i sprzedaży w Polsce
70 lat doświadczenia jako markowy europejski producent

Przykładowe kolory

Przykładowe powierzchnie

Przykładowe modele