562e38b47bc1d

Bramy stalowe dwuskrzydłowe to połączenie nowoczesności z tradycją.
Znany od lat sposób otwierania pomieszczeń teraz dostępny jest o niespotykanym dotąd wyglądzie.
Dodatkowa opcja otwierania bramy dwuskrzydłowej garażowej w sposób automatyczny sprawia, iż użytkownik nie jest narażony na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zastosowanie

W budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących, pomieszczeniach gospodarczych.

  • Otwierana tradycyjnie. Skrzydła symetryczne lub asymetryczne.
  • Konstrukcja bramy zbudowana z profili stalowych. Skrzydła bramy wypełnione panelem segmentowym.
  • Produkowana na indywidualny wymiar.
  • Obsługiwana ręcznie lub automatycznie.
  • Szeroki wybór przetłoczeń, struktur oraz kolorów umożliwia dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku.
  • Dostępne dodatkowe wyposażenie m.in. zamki, uchwyty, okna, drzwi przejściowe podnoszą komfort użytkowania bramy.

Panel segmentowy

Panel segmentowy o wysokości 500mm, 555mm lub 610mm dobieranych odpowiednio do wysokości bramy oraz o grubości 40 mm zbudowany z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. W zależności od typu panela uszczelka międzysekcyjna znajduje się w jego dolnej lub górnej części.

panel_gladki

Panel z blachy gładkiej

Panel z blachy gładkiej o grubości 20mm dostosowany wielkością do parametrów bramy. Panel zbudowany z blach stalowych, ocynkowanych i lakierowanych na dowolny kolor z palety RAL. Wypełnienie stanowi wkład styropianowy.

panel_z_blachy_gladkiej

NOWOCZESNOŚĆ

Tradycyjna brama w nowoczesnej odsłonie. Konstrukcja ościeżnicy oraz skrzydeł wykonana ze stalowych profili zimnogiętych, bez przegrody termicznej, gwarantująca trwałość i niezawodność przez wiele lat. Skrzydła bramy wypełnione panelami z blachy gładkiej 20mm (panel o strukturze gładkiej, zbudowany z blach ocynkowanych i lakierowanych dwustronnie, wypełnionych styropianem) lub panelami segmentowymi o grubości 40mm (blachy stalowe wypełnione pianką poliuretanową dostępne w wielu kolorach i strukturach)

ELASTYCZNOŚĆ

Brama produkowana pod indywidualny wymiar Klienta. Do wyboru gama ponad 200 kolorów z palety RAL jak i oklein drewnopodobnych (w przypadku zastosowania paneli segmentowych drewnopodobnych rama lakierowana pod kolor zbliżony do okleiny). Brama może być montowana w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub tzw. wąsów.

OBSŁUGA

Brama dwukskrzydłowa może być otwierana ręcznie ( w standardowym wyposażeniu posiada zamek, klamkę, rygiel stalowy oraz stopkę) jak i automatycznie, chroniąc użytkownika przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Brama otwierana automatycznie za pomocą ramion przymocowanych do skrzydeł obsługiwanych poprzez napęd zamontowany w garażu pod sufitem.

Inspiracje

Przetłoczenia

Struktury

Kolory